“Mina olen olemas”

Ühtekuuluvuskontsert “Mina olen olemas”

Kontsert toimub 3. detsembril kell 14:00 Tallinna Tehnikaülikooli (TalTech) aulas.

Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline Naiskoor, kammerkoor Encore ja Eesti Puuetega Inimeste Koda kutsuvad teid ühtekuuluvuskontserdile “Mina olen olemas”, 3. detsembril rahvusvahelisel puuetega inimeste päeval.
Ettekandele tuleb Eesti heliloojate koorilooming, sealhulgas üks esiettekanne, mis on valminud antud kontserdiks.
Vahetekste esitavad Anne-Mai Tevahi ja Lauri Räpp, solistina astub üles Hele Kõrve.
Kontserdil on tagatud ligipääsetavus liikumis- ja nägemispuudega inimestele. Kõik esitusele tulev tõlgitakse eesti viipekeelde, kirjutus- ja kirjeldustõlkesse ning lihtsasse keelde.
ERR teeb kontserdist otseülekande, palume saalis olla 10 minutit enne kontserdi algust!
Tund enne ja pärast kontserti tutvustab Tallinna Tervishoiu Kõrgkool abivahendeid, mille abil on kõikidel huvilistel võimalus simuleerida erivajaduste kogemist.
 
TULE VAATA, KUULA JA TUNNETA EESTI KULTUURI!
 

Kui teil on sõpru ja tuttavaid kellel on nägemis-, kuulmis-, intellekti- või liikumispuue, võite selle kutse julgelt neile edastada.

Nendel, kes soovivad kirjutustõlget, palume kohal olla 15 minutit varem selleks, et kontrollida kõrvaklappe ning saada esmane kirjeldus.

Kellel on liikumisega raskusi, soovitame siseneda energeetikamajast, kust pääseb liftiga aula korrusele. Lisainfo leiate lehe lõppu lingitud ligipääsetavuse juhendist ja skeemist.

Kontserdi info Facebookis: Ühtekuuluvuskontsert “Mina olen olemas”

Ülekande lingid:

Kontserdi kava:

Meediakajastused

 

Liikumisskeem

 

Meie soov on teha kontsert ligipääsetavaks kõikidele puuetega inimestele. Kui teil on erivajadusi, mille kohta ei ole infot allpool, siis palun võtke ühendust mari.puuram@epikoda.ee

Kõigi kontserdi ajal tekkivate päringutega, sealhulgas tehniliste probleemidega, saab pöörduda vabatahtlike poole, kes teid kontserdi alguses ka tervitavad ning kohtade leidmisega aitavad.

Liikumisskeem – Energeetikamajast sisenedes

Kontserdi toimumiskoht on ligipääsetav ka liikumisabivahenditega. Liikumisabivahendiga tulles on soovitatav siseneda Energeetika õppehoone (NRG) sissepääsu kaudu. Seal on suur ja mugav lift sissepääsu läheduses. Lift on varustatud häälteavitusega ja kuulmislangusega inimese erivajadust arvestava helivõimendussüsteemiga.

Sissepääsu skeem Energeetika õppehoone pooltLiikumisskeem – Peahoonest sisenedes

Peahoone sissepääsuni viiv tee on plaaditud, kuid laiade vuugivahede tõttu on ligipääs tagatud neile, kel liikumisega raskusi ei ole. Külalistel, kellel on võimalik kasutada treppe, soovitame siseneda hoonesse ülikooli peauksest, kuid soovi korral on võimalik kasutada ka Energeetikamaja sissepääsu.

Sissepääsu skeem peahoone poolt

Garderoob
Peahoone fuajees asub ka valveta garderoob, kuhu on võimalik oma üleriided jätta.

Parkimine ja muu info
Peahoone ja Energeetika õppehoone ees asub suur parkla. Parklas on eraldi märgistatud ka invaparkimiskohad.

Aula
Aula asub 2. korrusel, tee aulani on ligipääsetav ja tähistatud viitadega. Hoone liikumisteedel olevad uksed on kontserdi ajal avatud. Sissepääsu uksed avanevad automaatselt.

Erivajadust arvestavad tualettruumid (WC) asuvad Energeetika õppehoone esimesel korrusel (lifti vastas) ja peahoone esimesel korrusel, kuhu vajadusel liftiga pääseb.

Kontserdil võib olla pimedate juhtkoeri.
Ülikooli sissepääsud on suitsetamise vabad tsoonid.

Ratastoolikohad Saali põrand on ühe tasapinnaline ning arvestatud on ka ratastooli kohtadega. Soovi korral võib valida endale meelepärase koha.

Ettekanded

Olemas on:

  • Kirjutustõlge kuulmislangusega inimestele.
  • Kirjeldustõlge vaegnägijatele ja pimedatele.
  • Kõik laulud on lihtsa keele tõlkega.
  • Kõik laulud tõlgitakse eesti viipekeelde ja üks esitatavatest lauludest on viipekeelne.

Astma/allergia

Aulas on parkettpõrand. Fuajeed ning koridorid on kivi plaaditud või PVC kattega.
Aula toolid on tekstiilkattega.

Kõik lillekaunistused on allergikute sõbralikud.

Pildil on toetajate logod 

Faili lõpp